HAKKIMIZDA

ÜRETİM TESİSİMİZ


SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ İşletmesi ise üretilen ve denetimimiz atındaki özel çiftliklerden sağlanan değerli sütü, süt veya süt ürünleri olarak Eskişehirli tüketici ile buluşturmak amacı ile kurulmuştur. Üretim tesisi, Aşağısöğütönü’nde bulunan Hayvancılık İşletmesinin hemen karşısındaki alanda yer almaktadır. Günlük pastörize süt, yoğurt, ayran, peynir, tereyağı ve kaymak gibi ürünlerimiz, günlük taze süt ile geleneksel usuller ve hijyen koşullarda, hiçbir katkı maddesi, koruyucu madde ve süt tozu içermeksizin, % 100 doğal olarak üretilmektedir. Tesis ISO 9001 Kalite Güvenliği Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi belgelerine, ürettiğimiz tam yağlı yoğurt TSE uygunluk belgesine sahiptir. Dağıtım, kendi personel ve araçlarımızla, satış noktalarımızın günlük satış miktarlarını aşmayacak şekilde yapılan teslimatlarla, her gün taze olacak şekilde yapılmaktadır.ÇİFTLİĞİMİZ


Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca, 2009 yılında çiftliğe, tüm hayvanların sağlıklı olduğunu belgeleyen “HASTALIKTAN ARI İŞLETMELER İÇİN SAĞLIK SERTİFİKASI” verilmiş, böylelikle Çiftliğin gelişmiş ülkeler standartlarında bir işletme olduğu belgelenmiştir.

Eskişehir’deki Hayvancılık İşletmelerine verilen ilk ve tek, Türkiye’de de çok az sayıda işletmenin sahip olabildiği ve her yıl yenilenen bu belge, YILDIZ TARIM ÇİFTLİĞİ’ni ürettiği süt kalitesiyle diğer işletmelerden farklı bir konum ve değere sahip kılmaktadır. Belge alınışından bugüne kadar geçen süre içinde Eskişehir’de henüz ikinci bir çiftlik Sağlık sertifikası alamadığı için YILDIZ TARIM“Eskişehir’in ilk ve tek Sağlık Sertifikalı Çiftliği” ünvanını korumaktadır.

Hiçbir Katkı Maddesi
Koruyucu Madde ve Süttozu İçermeyen
Sağlıklı Ürünler